Restaurace se zaměřením především na českou a slovenskou kuchyni v klidném prostředí hostivických rybníků na rozhraní Prahy a Středočeského kraje.

Od pondělí do pátku připravují naši kuchaři pestrou polední nabídku z čerstvých a kvalitních surovin. Servírujeme ji vždy od 11 do 14 hodin nebo do vyprodání. Od 11 do 12 hodin nabízíme k polednímu menu osvěžující čepovanou limonádu ZDARMA.

Kromě kvality surovin a přípravy jídel klademe důraz také na způsob uchovávání a podávání nápojů. Pivo i víno je u nás perfektně ošetřené a má optimální teplotu, ať už si vychutnáte světlé nebo polotmavé respektive bílé, červené nebo růžové.

Restaurace ČeskoSlovensko nabízí příjemné prostředí i pro večerní oslavy narozenin a dalších výročí, dobré jídlo spojené s hrou bowlingu nebo celé firemní akce, včetně pronájmu salonku.

Více informací na stránce restaurace: http://www.restauraceceskoslovensko.cz/

 

Bowling nabízíme v oddělené, ale zároveň propojené části restaurace. Zahrát si můžete na 4 profesionálních drahách, kde u 2 drah nabízíme možnost dětských mantinelů.

Více informací, včetně rezervace a cen naleznete na stránce: https://www.restauraceceskoslovensko.cz/index.php/bowling/

 

Salonek s klubovnou pro cca 100 osob je vhodný k firemním nebo společenským akcím. Cena pronájmu je řešena individuálně dle požadavků hosta na celkový rozsah služeb (raut, občerstvení, technické vybavení atd.)

Foto a kontakty naleznete na stránce: http://www.restauraceceskoslovensko.cz/index.php/salonek/